Першим замом Ложкіна став Віталій Ковальчук

Президент України Петро Порошенко призначив заступника голови парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Віталія Ковальчука на посаду першого заступника глави Адміністрації Президента
Depo.Влада
26 грудня 2014 16:37
ФОТО: depo.ua
Першим замом Ложкіна став Віталій Ковальчук
Першим замом Ложкіна став Віталій Ковальчук

Як повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, також Порошенко призначив заступниками глави АП Ростислава Павленка та Андрія Таранова, передає depo.ua.

«Всі новопризначені заступники протягом останніх місяців працювали в команді президента України і проявили себе кваліфікованими фахівцями. Те, що їм не доведеться витрачати час на входження в стан справ, - чимала перевага. Упевнений, що на своїх нових посадах вони будуть успішними управлінцями кожен у своїй галузі», - прокоментував призначення глава АП Борис Ложкін.

Ковальчук Віталій Анатолійович на посаді першого заступника глави Адміністрації відповідатиме за регіональну політику. Народний депутат VII і VIII скликань, до останнього часу працював заступником голови фракції Блоку Петра Порошенка. На президентських виборах очолював штаб Петра Порошенка. Має дві вищі освіти - за спеціальністю «Правознавство» (Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка) і «Державне управління» (Національна академія державного управління при Президентові України).

Павленко Ростислав Миколайович в АПУ відповідатиме за внутрішню політику. У липні 2014 року був призначений радником Президента України. Політолог, політик, викладач. Народний депутат VII і VIII скликань від партії УДАР, був головою підкомітету з питань науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Комітету з питань науки і освіти. Закінчив факультет суспільних наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія». У 1998 році закінчив магістратуру з політології в Центрально-Європейському університеті. Кандидат політичних наук, доцент.

Таранов Андрій Іванович відповідатиме за роботу з правоохоронними органами. Генерал-майор (Указом президента від 2004 року), кавалер ордена «За мужність» III ступеня, нагрудних знаків СБУ «Хрест Доблесті» II і I ступеня. З вересня 2014 року працював першим заступником начальника Департаменту контррозвідки Служби безпеки України. До цього призначення півроку був радником Міністра доходів і зборів України.