Перший тиждень після канікул. 5 новин про Раду

П'ять головних подій вчорашнього засідання Верховної Ради
Depo.Влада
9 вересня 2016 07:38
ФОТО: depo.ua
Перший тиждень після канікул. 5 новин про Раду
Перший тиждень після канікул. 5 новин про Раду

1. Ляшко жодного разу нікого не назвав скотиняками. Старіє, мабуть. Але несподівано виступив проти закону, який розширює права Нацради з питань телебачення (як тут не згадати про канал “Україна” Ріната Ахметова, який також звинувачують у проросійській позиції).

2. Не було жодного (!) принципового голосування де, Опоблок не синхронізував би свої дії з "Батьківщиною". Недаремно Тимошенко підтримала канал "Інтер"? Хто б мені сказав кілька років тому, що Тимошенко підтримає Фірташа, я б ніколи не повірив.

3. Партія "Відродження" не голосує взагалі – чекає слушного моменту, щоб із ними почали домовлятися. Зрештою, кажуть, що їх почали колоти і у нас з’явиться група “Наш край”. Правда, поки позиції Хомутинніка в ДФС все ще достатньо міцні.

4. "Народний фронт" почав війну проти Лещенка, і поки виграє в цій війні. При цьому на захист свого друга публічно виступили тільки Найєм і Заліщук. Сотні апологетів борця з корупцією не лише промовчали, але й публічно почали виступати проти свого кумира. За всією цією суматохою і карнавальністю, народ так і не зрозумів, що електронне декларування для чиновників, через пару років стане обов’язковим для всіх громадян.

5. Гройсман сказав, що може не встигнути внести бюджет до 15 вересня, але обов’язково він буде внесений у вересні. І тут почався ґвалт – все пропало. 10 років підряд, починаючи з уряду Тимошенко бюджет вносився 15 вересня і того ж дня відкликався, але це було типа нормально. Зараз земля перестає крутитися. Я уявляю собі, що буде 15 вересня. Добре хоч не сесійний тиждень.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада