"Правою рукою" міністра з питань АТО став кримський татарин

Кабмін призначив кримського татарина Юсуфа Куркчі першим заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб
Depo.Влада
18 травня 2016 16:09
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє depo.ua.

До теперішнього часу Юсуф Куркчі обіймав посаду завідувача відділом забезпечення діяльності уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Нагадаємо, 18 травня - День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу з Криму. У цей день в 1944 році в Середню Азію з півострова був відправлений перший ешелон кримських татар. Всього було депортовано понад 180 тисяч чоловік.

Щорічно в Криму з нагоди річниці Дня депортації проходили масові заходи, в тому числі траурний мітинг в центрі кримської столиці. Але після анексії півострова Росією в березні 2014 року, проведення подібних акцій в центрі Сімферополя заборонили.

У Києві та по всій Україні проходить низка заходів: масові мітинги, тематичні уроки в школах, присвячені річниці депортації кримськотатарського народу. З Дніпропетровська до Чонгара вирушив автопробіг

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада