Переселенців запрошують жити на держдачах Конча-Заспи

Після скасування президентом і Кабміном пільг і преференцій мешканцям елітних селищ Конча-Заспа і Пуща-Водиця всі бажаючі можуть подати заявки на проживання на державних дачах
Depo.Влада
20 січня 2015 16:51
ФОТО: depo.ua
Переселенців запрошують жити на держдачах Конча-Заспи
Переселенців запрошують жити на держдачах Конча-Заспи

Про це заявив керівник державного управління справами Сергій Березенко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави української держави.

«За перший місяць відкритого доступу в Конча-Заспу вже заселилося 12 звичайних сімей, ряд заяв бажаючих - розглядаємо», - зазначає Березенко.

За його словами, для того, щоб державні дачі не оплачувалися за рахунок платників податків, з 1 січня 2015 року набули чинності нові тарифи, які покривають витрати на утримання та обслуговування зазначених будівель.

«Сьогодні спостерігаю тенденцію, що в минулому «привілейовані» чиновники, які звикли платити за пільговими тарифами, отримавши в січні квитанції виїжджають з державних дач. І це дає можливість платоспроможним українцям заїхати в пансіонати або будинки відпочинку в Пуща-Водиці або Конча-Заспі», - повідомив Березенко.

Керівник Державного управління зазначив, що заявку на проживання можна подати за контактами вказаними на сайті ДУС. «Сьогодні в Пущі-Водиці вільні 27 номери в пансіонаті, середня вартість яких 4500 грн., і 5 будиночків, Конча-Заспа може прийняти 30 сімей», - зазначив Сергій Березенко.

Раніше depo.ua розповів, як переселенці з Донбасу живуть у будинку утікача Олега Царьова і воюють з його духом.