"Перемога Пальчевського" і "За майбутнє" можуть стати найдорожчими непродуктивними політичними проектами в історії України

Якщо б вибори до парламенту проходили найближчої неділі, то такі політичні сили, як  "Перемога Пальчевського" Андрія Пальчевського і "За майбутнє", не пройшли б до Ради

Про це свідчать результати опитування, яке провів центр СОЦИС 18 – 28 вересня 2020 року, інформує Depo.ua.

Так, судячи із відповідей респондентів, українці найбільше віддали б голосів за такі політичні сили, як "Слуга народу" (17,2%), "Європейська Солідарність" (13,6%), "Опозиційна платформа – За життя" (10,6%). "Батьківщину" готові підтримати 6,2% українців, а партію "Сила і Честь" Ігоря Смешка – 3,4%.

Зазначимо, що партія Ігоря Палиці "За майбутнє" не пройшла би до Ради, оскільки не набрала би 5% голосів українців. За неї готові лише проголосувати 2,6% громадян.

Цікаво, що партію "Перемога Пальчевського", яку очолює Андрій Пальчевський, громадяни України взагалі не хочуть бачити у Раді, оскільки вона не пройшла до рейтингового списку СОЦИС. Саме це і свідчить про те, що "За майбутнє" і партія Пальчевського є збитковими проектами, які не мають майбутнього в українському парламенті.

Що відомо про "Перемогу Пальчевського" та "За майбутнє"

Згідно з інформацією на сайті руху "ЧЕСНО", Пальчевський зареєстрував свою партію 1 липня 2020 року. Він працює телеведучим на каналі "112 Україна", який пов’язують з нардепом від ОПЗЖ й кумом президента Росії Віктором Медведчуком.

Зазначається, що Пальчевський на початку листопада 2019 року несподівано почав фігурувати в опитуваннях щодо кандидатів у мери Києва. 

За даними аналітиків руху "ЧЕСНО", які стежать за політичними фінансами, від початку 2020 року низка сторінок у Facebook витратила тисячі доларів на рекламу соцопитувань з Андрієм Пальчевським. 

Партія "За майбутнє", яку очолює Ігор Палиця, була створена у травні 2020 року. "ЧЕСНО" повідомляє, що Палиця – найкращий друг олігарха Ігоря Коломойського. Також він ще донедавна був членом президії УКРОПу.

Повідомляється також, що нардепи з групи "За майбутнє" найгірше беруть участь у голосуваннях – їхній показник трохи не досягає 50%. 

"Водночас представники групи голосували приблизно за 45% законопроєктів у другому читанні. Іншими словами, вони кооперуються з монокоаліцією майже через раз", – зауважує "ЧЕСНО".

Нагадаємо, раніше опитування показало, що політсила "Європейська Солідарність" та її лідер Петро Порошенко є головною опозиційною силою до партії чинного президента Володимира Зеленського "Слуга народу".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme