Переговори про обмін Савченко залежать від того, як пройде суд, - Фейгін

Переговори про можливий обмін української льотчиці Надії Савченко, утримуваної у Російській Федерації , залежать від того, як пройде суд у її справі
Depo.Влада
8 вересня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат льотчиці Марк Фейгін, повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Від того, як пройде суд, наскільки нам, стороні захисту, вдасться публічно представити докази невинності Савченко, ми тим самим спростимо, прискоримо завдання переговорів та (створення) максимально вигідних для Києва умов", - сказав Фейгін.

За його словами, для обміну важливо, щоб Савченко була засуджена, оскільки очевидно, що затримані в Україні російські спецпризначенці Євген Єрофеєв та Олександр Александров будуть також засуджені.

"Уявити собі, що Савченко звільнять за вироком, який виправдає її, за виправдувальним вироком - це означає, що і обміну ніякого не буде, на це Кремль точно не може піти", - підкреслив Фейгін.

Нагадаємо, що апеляційний суд Москви продовжив арешт Савченко до 30 вересня. Також Московський міський суд відхилив клопотання захисту українки про перенесення подальших слухань до Москви. Надалі справу льотчиці розглядатиме Донецький районний суд Ростовської області.

Попереднє слухання у її справі призначено на 15 вересня, захист припускає, що в Росії "вирок Савченко вже винесено" і з формальною відповідністю усім процедурам він набере чинності до 2016 року.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua