Виборчі ідіотизми політиків: пологи у ванні, гнізда для лелек та бабуся Капліна (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні виборів політики готові на казна-що
Depo.Влада
1 жовтня 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
Виборчі ідіотизми політиків: пологи у ванні, гнізда для лелек та бабуся Капліна (ФОТО, ВІДЕО)
Виборчі ідіотизми політиків: пологи у ванні, гнізда для лелек та бабуся Капліна (ФОТО, ВІДЕО)

Журналісти depo.ua зібрали найкарколомніші приклади піару з передвиборчої гонки до місцевих рад:

- Так, народний депутат Тарас Кремінь вирішив пропіаритися на пронизливій історії про те, як небайдужий допомагав парі молодих птахів.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 1

"Цими днями, дякуючи громаді, допомогли нашим новоодеським лелеченятам із першою домівкою (подаю копію районки "Промінь")", - поділився радістю депутат.
Як виходить з статті в місцевій газеті "Промінь", боротьба за житлові метри для лелек в с. Переселяни Миколаївської області розвернулася після того, як молодий птах не впорався з самостійним будівництвом домівки на облюбованій для того опорі.
В приймальні народного депутата долею птахів в дикій природі дуже занепокоїлися. І показали, як можна йти назустріч народним масам. Кілька (а може, і один) дзвінків "кому треба" - і наступного ж ранку до місця подій "за вказівкою технічного директора ПАТ "Миколаївобленерго" прибула бригада з ремонту повітряних ліній.

- Борис Максимчук, якого "радикали" висунули в кандидати в мери Вінниці, заради піару пішов ще далі. Він тричі випробував на власній дружині безмедикаментозні пологи.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 2

"Сімейні пологи в воді, - ділиться досвідом Борис Максимчук. - Перший раз нам допомагали, а потім я сам... Цього разу діти пішли в школу, а ми народжували... Трохи нестандартна була ситуація: о 2 годині ночі відійшли води, а схваток немає. Хвилювалися, бо раніше такого не було. Подзвонили своїм фахівцям, яким ми довіряємо. Сказали, що все нормально - треба чекати. Головне - безмедикаментозне втручання... Не страшно. Дуже приємно. Приємно, що можу взяти на себе таку відповідальність і зробити це для своєї сім'ї - дружини і дітей".

За словами Бориса, потім дитину "традиційним" лікарям все ж показують.

"Викликали швидку допомогу. Цього разу в лікарні не було проблем. За 10 років змінилося відношення, із розумінням поставились до нас, не так як у попередні рази. Тоді окремо від мами дитина мала бути... Від щеплень відмовляємось, і від багато чого іншого".

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 3

- Киянин Володимир Бойко розпочав виборчу кампанію з веселими обіцянками та біг-бордами. Він обіцяє виконати все. Це цілком серйозне гасло. Тобто у сухому залишку виборці не отримають жодної конкретики.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 4

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 5

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 6

- Мер Сум вирішив, що відкритість мерії - це відсутність дверей в його кабінеті і зняв двері від своєї секретарки.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 7

Зокрема Олександр Лисенко вирішив, що за півроку до виборів треба добре і якісно пропіаритися. Для цього не потрібно будувати дороги і відкривати садочки.

Для цього потрібно просто стати відкритим для громадян. Тому він показово зняв двері зі свого кабінету. Всі телеканали показали цей прояв небаченої громадянської мужності, а сам мер, задоволений цим піарходом, продовжив керувати містом. При цьому за кадром залишилося те, що мер міста не зняв двері зі своєї приймальні. Але і це півбіди. Що він хотів усім нам показати - що він не бере хабарі у своєму кабінеті? Це дуже похвальне якість, тим більше що будь-який поважаючий себе мер знає, що брати хабарі у себе в кабінеті непристойно.

- Народний депутат Сергій Каплін записав до "Партії простих людей" свою 80-річну бабцю і радісно поділився цією новиною з інтернет-спільнотою. У "Фейсбуці" з цього приводу розгорілася перепалка. Журналіст Сергій Руденко прокоментував вчинок нардепа. Капліну це не сподобалось.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 8

Люблячий онук не забарився і відповів Руденку також: "Це п...ло Сергій Руденко напало на 80-річну жінку. Він вважає, що людина у 80 не має права голосу і не заслуговує вирішувати, яку політсилу підтримувати. Він принизив жінку, яка все своє життя будувала нам країну, все життя вставала о 4 ранку і йшла на ферму доїти корів, потім поверталася додому і до 12 ночі поралася. Вона до цього часу спить по 5 годин і працює щодня... Вона заслуговує на повагу більше ніж цей холений, зарозумний демагог!", - написав Каплін.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 9

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 10

- Кандидат на посаду мера Львова Ігор Васюник прославився в перший же день своєї виборчої кампанії. Васюник розмістив на вулицях міста свою рекламу, яка одразу ж стала предметом неабиякого інтересу у соціальних мережах.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 11

Більше того, на сайті "Львівський портал", який пов'язують із братами Васюниками, вийшов матеріал під промовистою назвою "Від першої людини на Місяці до першого господарника на посаді мера Львова", який також привернув глузливу увагу інтернет-користувачів. Першими під народну "роздачу" потрапили білборди з слоганом "Львів'яни варті кращого. Ігор Васюник".

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 12

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 11

Що стосується матеріалу на "Львівському порталі", то він навряд чи кого лишить байдужим, адже це шедевр! Взяти хоча б це: "Коли 20 липня 1969 року американський астронавт Ніл Армстронг виголосив знамениту фразу "Це маленький крок для людини і величезний стрибок для людства» і наступної миті, вийшовши із спеціального модуля "Eagle", перший ступив на поверхню Місяця, він навіть не здогадувався, що через неповних два тижні після цієї знакової для людства події у Великому Любіні, що в Городоцькому районі на Львівщині, на світ з'явиться Ігор Васюник - український політичний та громадський діяч, господарник, який цього року заявив про твердий намір поборотися за посаду міського голови Львова".

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 12

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 13

- Не дає сумувати Радикальна партія Ляшка. Так, на територіальному виборчому окрузі №72 (місто Буча) на виборах депутатів Київської обласної ради балотується 23-річна Кіра Геннадієвну Кучеренко.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 14

На трасах Київської області з'явилися білборди, де радикальна кандидат зображена, в кращих традиціях партії, з вилами в руках, а текст на білборді стверджує, що "Кучеренко Кiра НЕ продажна Шкiра".

- Депутат від "Опозиційного блоку" Наталія Королевська вирішила піаритися на сільській романтиці. Нещодавно депутатка опублікувала фотографії, як збирає врожай на городі в гламурних ґумовцях відомого бренду Burberry. Як повідомила Королевська на "Фейсбуці", осінній врожай вона збирала разом з сином.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 15

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 16

- Народний депутат і "герой" Майдану Володимир Парасюк піариться на святому, тобто на мамі. На свій День народження він виклав фото з матір'ю на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Ти витрачаєш час на безліч справ і людей, а на них його завжди бракує. Але вони не ображаються і не судять тебе, а лише тихенько за тебе моляться", - патетично написав Парасюк.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 17

- Мільйонер Гарік Корогодський записав епатажне відеозвернення до киян. Так, у своєму зверенні Гарік Корогодський у жартівливій формі нагадав усім киянам, що жоден політик не виконує своїх обіцянок перед виборцями. У кінці звернення мільйонер каже, що йде на вибори мера столиці.

- У Києві є свій кандидат в депутати "Маршал Мед". Так, один з кандидатів в депутати від "БПП "Солідарність" роздає потенційним виборцям мед. Зокрема, на столичній Татарці балотується кандидат у депутати Дмитро Банас. Разом з агітаційною листівкою від кандидата потенційні виборці отримують банку меду. На банці написано "Мед з батьківської пасіки. Дмитро Банас".

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 18

- На біг-бордах Василя Гацька, якого київська міська організація "ДемАльянсу" висунула кандидатом в мери Києва, надзвичайно оригінальний слоган: "Юля боїться Гацька". Що й додати. Хіба те, що він надихнув користувачів інтернету на створення численних фотожаб.

Передвиборчі ідіотизми політиків - фото 19