Перед судом за сепаратизм Царьов удав з себе новорічний подарунок

Колишній нардеп від Партії регіонів, сепаратист Олег Царьов, який втік на Росію, удає, що українська влада зробила з нього новорічний й подарунок для громадян
Depo.Влада
28 грудня 2016 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у відповідь на виклик його до суду, передає Depo.ua.

"Я все думав з чим же привітає народ України влада. Що покладе під ялинку? Банківська система зруйнована. Безвізу немає. На фронті втрати. На зовнішній арені самі скандали. Економіка в падінні. І тут а тобі. Перемога. Якось ніяково почувати себе новорічним подарунком державного рівня. На новий рік. Під ялинку",  – покепкував утікач.

Нагадаємо, що Шевченківський райсуд Києва запланував на 31 січня 2017 року початок розгляду справи проти колишнього народного депутата від Партії регіонів Олега Царьова, збвинуваченого за ч. 3 ст. 103, ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу.

У березні Генеральна прокуратура передала до суд заочний обвинувальний акт проти екс-депутата Царьова, але суд повернув його на доопрацювання в прокуратуру. Екс-"регіонал" звинувачується в тому, що з квітня по травень 2014 року, будучи депутатом Верховної Ради і кандидатом на посаду президента, взяв участь в зборах проросійськи налаштованих громадян, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованих на насильницьку зміну і повалення конституційного ладу. Крім того, він через ЗМІ поширював заклики щодо визнання самопроголошених "Донецької народної республіки" і "Луганської народної республіки". Царьов оголошений в розшук.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада