Перед Порошенком Меркель з Оландом говоритимуть про мігрантів

Завтра, у понеділок, 24 серпня, президент Франції Франсуа Олланд та канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорять квоти для прийому мігрантів.
Depo.Влада
23 серпня 2015 23:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Reuters з посиланням на міністра закордонних справ Франції Лорана Фабіуса.

Реакцію ЄС планують обговорити для контролю над дедалі напруженішою ситуацією з прибуттям мігрантів, зазначає Німецька хвиля з посиланням на AFP та джерело в адміністрації Олланда.

Співрозмовник агенції охарактеризував кризу біженців як найгіршу з часів закінчення Другої світової війни.

Зазначається, що Олланд і Меркель планують обговорити бажання їхніх країн "піти набагато далі в узгодженні стратегії" за кількома аспектами, включаючи політику надання притулку і впровадження "загальної європейської політики".

Серед пріоритетів - узгодити списки країн, громадяни яких не будуть вважатися шукачами притулку, крім виняткових особистих обставин, зазначило джерело. Допоки ж зусилля ЄС у цьому плані виявилися безуспішними.

Також Меркель та Олланд мають обговорити, як прискорити створення центрів прийому в Греції та Італії, які потерпають від напливу біженців.

За офіційними даними, лише минулого місяця кордони ЄС перетнула рекордна кількість біженців - 107,5 тисяч осіб.

Нагадаємо, суми, що перераховуються на проживання, матеріальне забезпечення і дрібні витрати шукачам притулку в ФРН, можуть в найближчому майбутньому збільшитися на шість мільярдів євро в рік