Улюблений суд Портнова зобов'язав ГПУ зняти його з розшуку (ДОКУМЕНТ)

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання представників екс-першого заступника глави адміністрації Президента Андрія Портнова і дав Генпрокуратурі 48 годин на скасування рішення про його розшук
Depo.Влада
13 листопада 2015 12:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Як свідчить документ, отриманий агентством з джерел у правоохоронних органах, суд зобов'язав ГПУ негайно скасувати розшук Портнова і внести про це відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Печерський суд зобов'язав ГПУ зняти Портнова з розшуку - фото 1

Як відомо, незважаючи на рішення Європейського суду, яким було визнане протиправними рішення Євросоюзу і українських правоохоронних органів стосовно Портнова, ГПУ не виконала це рішення і Портнов продовжував перебувати в розшуку.

Нагадаємо, Суд Європейського союзу в Люксембурзі у справі "Портнов проти Ради ЄС" визнав, що накладення санкцій на нього лише за ознакою співпраці з колишнім режимом "неприпустимим".

Як відомо, у березні 2015 року Рада Євросоюзу виключила з санкційного списку Андрія Портнова, екс-главу СБУ Олександра Якименка, екс-голову СБУ Ігоря Калініна, а також сина екс-прем'єр-міністра України Олексія Азарова.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.