Пайєтт пообіцяв Полтораку, що Україна не залишиться сама у боротьбі з ворогом

Сьогодні, 1 серпня, міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом та командувачем Сухопутних військ ЗС США в Європі генерал-лейтенантом Беном Ходжесом
Depo.Влада
1 серпня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Найбільшу підтримку Збройні Сили України отримують саме від Сполучених Штатів, і я не помилюся, якщо скажу, що у цьому величезна ваша особиста заслуга. Безмежно вдячний за вашу чітку позицію щодо України та за ту підтримку, яку ми отримуємо в останні нелегкі для нашої країни й армії роки", - подякував Полторак Пайєтту.

Пайєтт наголосив, що Україна не залишиться один на один у боротьбі з ворогом: США продовжує політику нетерпимості до російської агресії та підтримку України на різних рівнях.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання діяльності багатонаціональної об'єднаної групи з підготовки українських військових.

Бен Ходжес подякував Полтораку за особистий контроль в процесі підготовки до навчань, які незабаром стартують на полігоні в Яворові.

"Наразі підготовка перебуває на завершальному етапі. До Яворова вже прибула більша частина військовослужбовців, і я вдячний Вам за правильний відбір особового складу: прибули саме ті спеціалісти, які найбільше потребують вдосконалення навичок", - зазначив Ходжес.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада