Пайєтт: Сепаратизм на Закарпатті існує лише в уяві Кремля

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт переконаний, що сепаратизму на Закарпатті немає, цей "феномен" є продуктом російської пропаганди
Depo.Влада
28 липня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав сьогодні під час телефонної конференції, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Я не знайшов будь-яких доказів сепаратизму. Я побачив регіон, який шукає єдності з Україною та хоче брати участь у процесі перетворень, який розпочато урядом в Києві. Закарпаття завдяки його географічному розташуванню має кордон з чотирма державами ЄС та має значний потенціал бути мотором економічних відносин України з Європою. Феномен сепаратизму на Закарпатті - це продукт російської пропаганди та уяви продюсерів Russia Today", - підкреслив Пайєтт.

Він також заявив, що США підтримують позицію українського керівництва стосовно того, що застосування сили має бути виключно в компетенції держави. "США повністю підтримують точку зору Москаля (керівник Закарпатської обласної держадміністрації), міністра (внутрішніх справ) Авакова та президента Порошенка щодо того, що право на використання сили має належати виключно українському керівництву", - наголосив посол.

Пайєтт також вважає, що "весь феномен "Правого сектору" був перебільшений російською пропагандою", а події, що сталися в Мукачеве, "краще розуміти як кримінальну діяльність груп та банд, які використали політичний символ ПС".

Нагадаємо, Джефрі Пайєтт нещодавно був з робочим візитом на Закарпатті. Зустріч голови керівника Закарпаття Геннадія Москаля та Посла США пройшла за зачиненими дверима

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua