Патрульну службу очолить викладач КНУ ім. Шевченка, - ЗМІ

Посаду керівника департаменту патрульної поліції України займе Георгій Зубко, кандидат наук, доцент кафедри адміністративного права КНУ ім. Шевченка та волонтер
Depo.Влада
2 червня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомило джерело в МВС, передає depo.ua з посиланням на "Новое Время".

За словами співрозмовника, у відомстві проходив відбір різних кандидатів, вимоги які пред'являлися до претендента - він повинен бути громадянином України, людиною поза системою і не перебувати в політичній партії.

Як повідомляє джерело, 2 червня кандидатура Зубка була затверджена на колегії Міністерства внутрішніх справ. Наказ підписаний міністром МВС.

Зубко з відзнакою закінчив у 2007 році київську Академію внутрішніх справ України за спеціальністю юрист-правознавець. Через три роки захистив дисертацію. З 2012 року і по нинішній час викладач кафедри адміністративного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, викладає курси «Адміністративне право».

Паралельно з 2012 по січень 2015 займав пост заступника директора департаменту ПАТ ХК Київміськбуд.

З весни 2014 роки є координатором благодійної організації «Коло Турбота», яка активно займається передачею гуманітарної допомоги воїнам АТО і здійснила понад 40 поїздок в зону бойових дій.

Наприкінці 2014 заснував київську суспільно-політичну школу Caps, мета якої навчання громадянського активу суспільства.

До призначення головою патрульної служби Зубко був генеральним директором девелоперської компанії ТОВ ДЖІ-ПІ ГРУП, яка займається сферою нерухомості та альтернативним паливом.