Звільнено голів наглядових рад "Укргазвидобування" і "Укртранснафти"

НАК "Нафтогаз України" звільнила виконавчого директора НАКу Андрія Пасішника з посади голови наглядової ради "Укргазвидобування" та Олександра Савченка з аналогічної посади в "Укртранснафті"
Depo.Влада
22 квітня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні "Укргазвидобування" в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, перадє depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Відповідне рішення було прийнято 21 квітня.

Причини дострокового припинення повноважень Пасішника не вказані.

Крім того, голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболев також звільнив голову та заступника наглядової ради "Укртранснафти".

"Повноваження голови та заступника голови наглядових рад припинені і в УГД, і в "Укртранснафті", - цитує джерело "РБК Україна".

Крім того, "Нафтогаз" перепризначив заступника голови правління НАКу Сергія Коновца і директора казначейського департаменту НАКу Романа Чумака на посади членів наглядової ради.

Пасішник прокоментував ЗМІ, що не знає подробиць його звільнення.

"Мої повноваження припинені в "УГВ" і в "Укртранснафті". На даний момент я знаходжуся в лікарні на стаціонарному лікуванні і подробиць звільнення не знаю", - сказав Пасішник.

Нагадаємо, що  9 березня детективи НАБУ за погодженням із прокурором САП склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника.

Під час розслідування детективи агентства встановили факт здійснення незаконного впливу Пасішником на Абромавичуса з метою внесення проти волі міністра пропозиції про призначення його на посаду заступника міністра.Більше політичних новин читайте на Depo.Влада