Пасішник зібрався подати до суду на НАБУ

Виконавчий директор, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник планує подати в суд на Національне антикорупційне бюро України
Depo.Влада
13 березня 2016 21:06
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, про це він заявив в інтерв'ю Громадському.

"Я буду звертатись до правоохоронних органів і до суду, бо в НАБУ оприлюднили мої особисті дані, чим порушили законодавство", - сказав Пасішник.

За його словами, інформація, оприлюднена на сайті НАБУ стосовно справи проти нього є своєрідною "піар-кампанією".

"Стаття, яка мені інкримінується не є в підслідності НАБУ, ця стаття є в підслідності Національної поліції. Мені взагалі незрозуміло, яке відношення НАБУ має до цієї справи", – заявив виконавчий директор "Нафтогазу".

Крім того, за словами Пасішника, відповідальність за статтями кримінального кодексу, згідно яких він збирається обвинувачувати НАБУ, більш жорстка, ніж відповідальність за ті обвинувачення, які йому самому інкримінуються.

Нагадаємо, Пасішник в п'ятницю прибув до Національного антикорупційного бюро України. Його підозрюють в тому, що він нібито намагався через нардепа Ігоря Кононенко влаштуватися заступником міністра економрозвитку. Втім, у НАБУ заявили, що не мають жодних доказів для цього.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада