Пасішник запевняє, що ніхто його не просив бути заступником Абромавичуса

Виконавчий директор, в. о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник заявив, що його ніхто не просив бути заступником міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса
Depo.Влада
11 березня 2016 22:00
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Мене ніхто не просив (бути заступником міністра, – ред.). Наше дружнє листування (з Кононенком, – ред.), вони його розцінили, що це вмовляння. Скріншот є, виключно йшла розмова щодо заступника міністра оборони. Коли Корж подав у відставку, відкрилася вакансія, Айварас був за тиждень до цього, до цієї події, у мене на дні народження, говорив такі тости, що він хоче зі мною працювати, ми багато зробили в плані протистояння корупції і повернули державі "Укрнафту", дивіденди і т. д. І через тиждень з'являється вакансія, я йому пишу, що я хочу з вами працювати, він нормально на це відреагував, ніяких погроз, нічого, але сказав, що буде через тиждень в Кабміні, і ще він сказав, що ця посада виключно оборонного спрямування і він її пообіцяв для РНБО. Я йому далі почав доводити, що наскільки мені відомо, цю посаду будуть розділяти на дві, і лише щодо поділу посад була ця розмова. Вона не стосувався призначення", – сказав Пасішник.

Він додав, що йому "не надходило жодних пропозицій" і "ніякого впливу (Кононенка, – ред.) немає".

Нагадаємо, що 9 березня НАБУ повідомило про підозру Пасішнику у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу України (втручання у діяльність державного діяча). Повідомлення не змогли передати особисто через терміновий від’їзд Пасішника на лікування за кордон, тому відправили його поштою.

НАБУ встановлено "факт здійснення 25.01–01.02.2016 незаконного впливу Пасішником на главу Мінекономіки Айвараса Абромавичуса з метою призначення його на посаду заступника міністра".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада