Пасішник скаржиться, що Коболєв не пускає його на роботу

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" заявляє, що написав заяву про припинення відпустки, але глава компанії Андрій Коболєв відмовляється підписати відповідний наказ
Depo.Влада
17 березня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він заявив в коментарі "Економічній правді".

За словами Пасішника, в найближчі кілька днів будуть прийматися доленосні рішення щодо податкового боргу "Укрнафти".

"У зв'язку з цим, я прийняв рішення невідкладно перервати відпустку, прибув в офіс і написав на ім'я Коболєва відповідну заяву, але він відмовляється підписати наказ", - заявив він.

Нагадаємо, що заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом за станом на 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд гривень.

Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд гривень.

Чистий збиток "Укрнафти" за 2015 рік становить 4,9 мільярда гривень.

Нагадаємо, Пасішника підозрюють в тому, що він нібито намагався через нардепа Ігоря Кононенко влаштуватися заступником міністра економрозвитку. Втім, у НАБУ заявили, що не мають жодних доказів для цього.

Водночас у НАБУ заявили, що не мають даних про причетність першого заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенка до епізоду з в. о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрієм Пасішником.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада