Пасішник прокоментував звинувачення Абромавичуса

Директор НАК Нафтогаз України Андрій Пасішник прокоментував заяву міністра економічного розвитку Айварас Абромавичус
Depo.Влада
8 лютого 2016 00:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням liga.net

"Після звільнення Коржа, я дійсно виявив бажання працювати в команді Айвараса і запропонував свою кандидатуру в дружньому листуванні, на що міністр мені подякував за довіру", - зазначив Пасішник.

За його словами, він відправив охоронця з пакетом документів до Міністерства економрозвитку, тому що так прийнято в Нафтогазі і Кабміні. Однак за годину до прес-конференції Абромавічуса 3 лютого, на якій той заявив про відставку, Пасишник вирішив забрати документи.

"Як на нього тиснули і просили мене вносити, якщо я особисто вирішив забрати документи, всім буде дуже цікаво", - підкреслив директор НАК Нафтогаз України.

Пасишник також стверджує, що до Мінекономіки немає особливого інтересу у зв'язку з переходом до цього міністерства контролю над Нафтогазом. За його словами, через місяць номінаційний комітет уряду, що складається з п'яти міністрів, вибере Незалежну Наглядову Раду Нафтогазу, яка буде здійснювати управління компанією.

"І це автоматично нівелює інтерес до Мінекономіки для "смотрящих" за Нафтогазом і "Укргазвидобуванням", - підкреслив Пасішник.