"Ці "докази" нікчемні": Пасішник прокоментував скандальне листування з Абромавичусом

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз" Андрій Пасішник прокоментував оприлюднену переписку з міністром економічного розвитку Айварасом Абромавичусом
Depo.Влада
8 лютого 2016 17:06
ФОТО: depo.ua

За його словами, в данному листуванні йшлося не про призначення його на посаду, повідомляє depo.ua з посиланням на повідомлення Пасішника у "Фейсбуці".

"Опублікований скрін-шот жодним чином не стосується будь-яких призначень. У листуванні з Айварасом йшлося виключно про можливість поділу в майбутньому вакантної посади на дві окремі, яке за моєю інформацією повинно було статися найближчим часом і всіма було погоджено, тому я впевнено! Послався на прізвища Нагадаю, що це була дружня переписка ", - розповів він.

"Хочу в черговий раз відзначити, що ні з ким з приводу свого призначення не спілкувався крім Айвараса, тому всі ці "докази" є нікчемними. На жаль, мене використовують як цапа-відбувайла у чужій брудній грі, тому немає бажання подальшого виправдання до закінчення об'єктивного розслідування цієї справи ", - резюмував він.

Нагадаємо, що сьогодні народний депутат від БПП Сергій Лещенко опублікував скандальну переписку мініста економіки Айвараса Абромавичуса і виконавчого директора "Нафтогазу" Андрія Пасішника, який заявив, що є протеже заступника лідера фракції Ігор Кононенка.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада