Пашинський влаштував у Раді істерію навколо закону про спецконфіскацію

Народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський закликав негайно ухвалити за законопроект про режим спецконфіскації майна
Depo.Влада
15 березня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив з трибуни Верховної Ради, передає depo.ua

Зокрема, він закликав не звертати увагу на заяви деяких нардепів, які вимагають не голосувати за цей закон. "Янукович пограбував країну,  і нажаль, його справа живе, арештовано 2 млрд коштів, вкрадених у народу України. Цей закон - абсолютна калька з європейських законів, зокрема, з італійського, який чітко прописує процедуру фактично спецконфіскації...таку, яку ми приймали. Він зроблений не тільки найкращими нашими фахівцями, але й з урахуванням 20-ти законів європейських країн. І те, що нам розказують, це повна брехня. Це агенти незрозуміло кого розповідають про якісь незаконні рішення суддів. Що ви там ниєте, окаєте! Цей закон буде прийнятий, хочете ви цього чи ні, і награбовані гроші Януковича будуть забрані у бюджет там, звідки їх вкрали", - заявив Пашинський. 

Нагадаємо, 18 лютого Верховна Рада ухвалила у другому читанні закон про можливість спецконфіскації майна особи, яка вчинила "небезпечне діяння", що підпадає під ознаки умисного злочину.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада