Пасенюк: Онищенко та Поліщук стверджували, що купують "112 канал" для себе

Керуючий директор ICU Макар Пасенюк вперше розповів про свою роль у переговорах з купівлі 112 каналу
Depo.Влада
5 грудня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua

В інтерв'ю Ліга.нет, Пасенюк повідомив, що в травні 2015 року працював з цього питання з Олександром Онищенком, передає Depo.ua.

"Конкретно по 112-му моє залучення зводиться до дуже короткої роботи з Олександром Онищенком у травні 2015 року. Він звернувся до мене з запитом оцінити актив і структурувати угоду з купівлі 112-го. Коли з'ясувалося, що власник каналу Андрій Подщипков змінив свої наміри і вже не продає канал, необхідність у моїх послугах відпала", - заявив Пасенюк.

За його словами, пізніше до нього звернувся Віктор Поліщук і повідомив, що хоче придбати для себе канал 112 Україна. Нагадаємо, Поліщук – власник скандального банку "Михайлівський", за словами колишнього креативного продюсера 112 каналу Зубрицького, також брав участь у переговорах з купівлі телеканалу для Порошенка.
"Коли на прохання Поліщука я прийшов на зустріч з продавцем, то не побачив Андрія Подщипкова, який був раніше мені представлений як власник. Тоді я покинув переговорний процес за власною ініціативою, запідозривши спробу маніпулювати моїм ім'ям", - сказав Пасенюк.

При цьому він заявляє, що не знав про те, що канал хотіли купити для Порошенка.
"Ні Онищенко, ні Поліщук не вели мову, що вони діють в чиїхось інтересах. Обидва говорили, що хочуть придбати цей актив для себе", - сказав він.

За словами Пасенюка, в документах власником значився Андрій Подщипков.

Нагадаємо, раніше оголошений в розшук підозрюваний в розтраті депутат Олександр Онищенко, який наразі перебуває у Лондоні, заявив, що президент Петро Порошенко намагався через нього купити телеканал "112 Україна".

"Якщо вам почнуть говорити, що все це – неправда, у мене збереглася купа листувань з Сергієм Березенком і Макаром Пасенюком – про деталі майбутньої угоди", – заявляв Онищенко.

Водночас в Адміністрації президента заявляють, що інформація про переговори нардепа Олександра Онищенка, який утік з України, про купівлю телеканалу 112 в інтересах президента Петра Порошенка не відповідає дійсності.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада