ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ПАРЄ вручила українському місту Приз Європи-2018

Івано-Франківськ виграв Приз Європи-2018 - відзнаку, яку щорічно вручає Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) за найактивніше поширення ідеалів Європи та співпрацю з європейськими містами й інституціями

Depo.Влада
25 квітня 2018 06:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ, передає Depo.ua з посиланням на DW.

Івано-Франківськ підтримує партнерство з 24 європейськими містами, а тамтешні університети тісно співпрацюють із багатьма іншими навчальними закладами Європи. До того ж, щорічно в місті відбувається чимало заходів з нагоди Дня Європи. Суперниками Івано-Франківська на фінальній стадії конкурсу були німецькі Бамберг і Мюнстер, італійська Червія, французьке Іссі-ле-Муліно та польське місто Сопот.

Приз Європи заснований ПАРЄ в 1955 році та вважається найвищою відзнакою організації, яку присуджують окремим містам. Приз складається з пам'ятної статуетки, медалі, диплома та стипендії для організації ознайомлювальної поїздки до Європи для молодих представників міста-переможця. Скільки молодих людей отримують таку можливість, у ПАРЄ наразі не уточнили.

Івано-Франківськ - не перше українське місто, якому присуджують Приз Європи. У 2010-му цю відзнаку отримав Харків. Щоправда, тоді рішення ПАРЄ супроводжувалося протестами місцевих екологів і правозахисників.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада