Парубій заводив снайперів у готель "Україна", – Савченко (ВІДЕО)

Народний депутат Надія Савченко повідомила, що під час Майдану особисто чула, як чинний генеральний прокурор Юрій Луценко закликав людей з трибуни до "знесення" тодішньої влади, й бачила, як чинний спікер Верховної Ради Андрій Парубій заводив снайперів у готель "Україна"

Про це вона заявила під час брифінгу, передає Depo.ua.

"Злочини діючої влади почалися задалеко і задовго до, навіть, Революції гідності. Вони почалися тоді, коли влада почала ставати олігархами, коли влада грабувала людей… Розстріли на Майдані, і те, що чотири роки чекають… уже пятий рік розслідування, ніколи не будуть розслідувані… Особисто я давала свідчення про те, що Луценко закликав до того, щоби "знести" владу. Закликав до того, й обіцяв людям, що буде на Майдані зброя… Я бачила, як Парубій заводив снайперів у готель "Україна". Ці люди є в парламенті… Люди, які творили злочини, які несуть на собі відповідальність, завжди будуть намагатися знайти крайнього", – наголосила Савченко.

Нагадаємо, Савченко зібрала брифінг із приводу справи керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана та звинувачень з боку правоохоронних органів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook