Парубій закликав шанувати переможців над фашизмом і затаврував кремлівський реваншизм

Обов’язок кожного громадянина пам’ятати про перемогу над фашистами у 1945 році та шанувати всіх визволителів України, які й зараз борються проти кремлівських реваншистів
Depo.Влада
8 травня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua

Про це сказав у своєму зверненні з находи Дня пам’яті та примирення голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає depo.ua з посиланням на парламентську прес-службу.

"Цього року Україна вдруге відзначатиме День пам’яті та примирення. Символічно, що це відбуватиметься напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та в умовах триваючої російської агресії і окупації частини української території новітнім загарбником", - зазначив Парубій.

Він вважає обов’язком кожного громадянина України пам’ятати про велику перемогу, шанувати ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму.

"Сьогодні, коли російські імперські реваншисти забули гіркі уроки війни і заново розпалюють її у самому центрі Європи, коли Україна знову опинилася у вогні, переживаючи, за словами геніальної Ліни Костенко, "і жах, і кров, і смерть, і відчай, і клекіт хижої орди", вирішального значення набуває загальнонаціональне єднання українського суспільства заради нашої нової перемоги, заради щасливого майбутнього України у колі цивілізованих європейських держав", - заявив він.

"Віддаючи глибоку шану тим, хто понад 70 років тому захистив Батьківщину і весь світ від нацистської навали, що тоді прийшла із заходу, хочу від усього серця висловити слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на сході", - зазначив голова парламенту.

Він також подякував співвітчизникам, які, перебуваючи на тимчасово окупованих територіях, ризикуючи життям, докладають усіх зусиль для найскорішого відновлення цілісності Української держави.

Парубій нагадав біблійний канон, що зневіра є одним із найтяжчих гріхів.

"Не втрачаймо надії. За нами – правда. Ми боремось за мир на рідній і вільній землі. І ми – пам’ятаємо. Тому переконаний, що наша нова перемога – не за горами. Будьмо патріотами, єдиними та рішучими! Зі святом, дорогі українці! Переможемо!", - заявив він.

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 8 травня, відзначають День пам'яті та примирення з нагоди завершення у Європі Другої світової війни 1939-1945 років.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада