Парубій упевнений, що українці отримають безвіз до річниці Революції

У Європейському парламенті обіцяють внести до порядку денного питання безвізового режиму з Україною
Depo.Влада
2 листопада 2016 20:05
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав спікер парламенту Андрій Парубій, передає Depo.ua. 

"Провів зустріч з делегацією підкомітету безпеки та оборони Комітету закордонних справ Європейського парламенту напередодні їхнім відправленням на Донбас.

Вважаю символічним і важливим, що депутати Європарламенту зможуть на власні очі побачити наслідки агресії Путіна проти України. Я переконаний, що цей візит буде важливий для глибшого розуміння війни, яку веде Україна, для розуміння того, що українські воїни бережуть спокій не тільки за України, а й всього вільного світу, всієї Європи",- написав Парубій.

Також він повідомив, що "звернуся до європарламентарів, з багатьма з них я зустрічався ще в часи Майдану, з прохання щоб до річниці Революції Гідності у стінах Європарламенту нарешті було проголосоване питання про безвізовий режим з Україною"

"Один з членів делегації запевнив мене, що оприлюднений порядок денний роботи Європарламенту не є остаточний - туди будуть внесені поправки.

Я переконаний і вірю, що люди, які були поруч з нами на Майдані докладуть максимум зусиль, щоби до річниці Революції Гідності ухвалити рішення, щодо завершення лібералізації візового режиму між Україною та Євросоюзом",- додав голова Ради.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада