Парубій умовив главу польського Сейму не розглядати спільну історію до саміту НАТО

Голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що до саміту НАТО Сейм Польщі не розглядатиме постанови щодо дискусійних питань українсько-польської історії
Depo.Влада
27 червня 2016 10:23
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав у коментарі журналістам на Форумі місцевого розвитку у Трускавці, де провів двосторонню зустріч з маршалком Сейму Мареком Кухчінським, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Ми домовилися про те, що до саміту НАТО у Варшаві (8-9 липня, - ред.) польський Сейм не буде розглядати жодної постанови, що стосуються дискусійних питань українсько-польської історії часів Другої світової війни", - сказав Парубій.

Раніше Парубій заявив, що обговорить з Кухчінським питання дискусійного бачення українсько-польської історії перед розглядом у Сеймі Польщі постанов, що стосуються подій в українсько-польських відносинах під час Другої світової війни.

Після зустрічі з Кухчінським Парубій висловив переконання у знаходженні порозуміння з Польщею щодо складних питань українсько-польської історії.

“Я переконаний, що ми знайшли спільне глибоке розуміння того, що повинні шукати порозуміння у складних сторінках нашої історії”, - сказав спікер.

Він додав, що Україна і Польща мають почути одна одну. Голова ВР також зазначив, що сторони “виявили велике бажання в продовженні історичної дискусії, але так, щоб зробити все можливе, щоб історичні аспекти не перешкоджали побудові наших великих планів на майбутнє”.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада