Парубій: У всі часи Україну знищували міжусобиці

Віце-спікер українського парламенту Андрій Парубій вважає, що сьогодні в Україні повторюється історія 2005 року
Depo.Влада
18 грудня 2015 06:52
ФОТО: depo.ua

"У всі часи Україну знищували міжусобиці. Взаємна боротьба. Я, як історик, можу навести тисячолітню історію як прокляття, але всі пам’ятають 5-тий рік. Це було зовсім не так давно, коли ми все втратили", - сказав він в інтерв’ю 5 каналу, передає depo.ua.

Коментуючи гарячі події в українському політикумі минулих тижнів, він наголосив: "Якщо суспільство буде бачити, що відбувається протистояння на найвищому рівні, усі чиновники – від Києва і до районних міст будуть іще з більшим завзяттям роздувати це протистояння".

Також, Андрій Парубій вважає, що альтернативи нинішній парламентській коаліції немає.

"Сам факт заяви Президента, прем’єр-міністра України, голови Верховної Ради про єдність і про бажання спільно проводити реформи – це один із механізмів припинити цю турбулентність. Вона не має перспективи. І немає іншого формату коаліції в українському парламенті", - сказав він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк та голова Верховної Ради Володимир Гройсман у своїй спільній заяві закликали вгамувати політичні пристрасті в Україні та поставити понад усе інтереси України.

"Потрібно поставити понад усе інтереси України, вгамувати політичні пристрасті і показати політичну культуру, гідну європейської країни", - йдеться в заяві.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада