ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Парубій сказав, коли підпише медреформу

Голова Верховної Ради Андрій Парубій прогнозує підписання закону про медичну реформу після відхилення парламентом проекту постанови, якою пропонується скасувати ухвалення цього закону

Depo.Влада
22 жовтня 2017 21:42
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив, відповідаючи у неділю на запитання журналістів під час робочого візиту до Польщі, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Наскільки мені відомо, була подана постанова, яка, власне, ставить вимогу проголосувати за неприйнятність прийняття медичної реформи. Згідно з регламентом, якщо така постанова зареєстрована, Верховна Рада України має цю постанову розглянути, відхилити і тільки після цього відкривається шлях до підписання", – зазначив Парубій.

Водночас він підкреслив, що реєстрація такого проекту постанови суттєво не затягне час підписання закону, оскільки комітету і апарату парламенту потрібен час для підготовки закону до підпису із врахуванням усіх пропозицій і поправок.

"Не бачу в тому великих труднощів, тому що і комітету, й апарату Верховної Ради близько тижня – десяти днів доведеться опрацьовувати всі зміни і всі положення, які були під час дискусії в парламенті прийняті для того, щоб підготувати його до підпису. Але якщо ця постанова подана, вона повинна бути відхилена, і очевидно, як голова Верховної Ради, я поставлю її в перший же день роботи Верховної Ради в пленарному режимі на відхилення", – наголосив Голова Верховної Ради.

Нагадаємо, 19 жовтня Верховна Рада підтримала урядовий законопроект "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів", більш відомий, як медреформа.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада