Парубій розповів про реформу Ради: Депутатам доведеться більше працювати

Реформа Верховної Ради України передбачає збільшення кількості пленарних засідань парламенту і більш тісну взаємодію з урядом
Depo.Влада
7 червня 2016 07:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій в ефірі ток-шоу "Свобода Слова" в понеділок, 6 червня, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Це введення так званих змішаних тижнів - коли депутати працюють не тільки в пленарному режимі, але і працюють в комітеті - це в середу, - і працюють один день у парламентських слуханнях - в п'ятницю. Але кількість пленарних тижнів збільшується - до трьох в місяць. Вводяться дебати з урядом, щоб це був не одну годину в п'ятницю, наприкінці робочого дня, коли депутатів в залі трохи, а три години в понеділок", - сказав Парубій.

За його словами, така форма посприяє збільшенню функцій контролю парламенту за урядом, а також покращить комунікацію між двома держорганами.

"Така форма роботи може створити передумови для того, щоб законопроекти, які вносяться на розгляд парламенту, були проговорені, і функція контролю верховної ради, безумовно, зросте", - зазначив голова парламенту.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада