Парубій розповів, де будуть чотири нові пункти пропуску на кордоні з Польщею

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій розповів про чотири нові пункти пропуску, які планується побудувати на кордоні з Польщею

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на УНІАН.

Розмова відбулась під час спільних зі спікером Сейму Польщі Мареком Кухцінським відвідин місця будівництва прикордонного пункту пропуску між Україною та Польщею "Мальховіце – Нижанковичі" (Львівська область – Підкарпатське воєводство).

"Ми сьогодні домовилися, що наступним етапом нашого проїзду будуть наступні чотири пункти пропуску, які ми визначаємо як наступний етап нашої роботи", – сказав Парубій.

Він пояснив, що йдеться про пункт пропуску на Закарпатті: "Лубня – Волосате" (Великоберезнянський район Закарпатської області – Підкарпатське воєводство), ще два – на Львівщині: "Лопушанка – Міхновець" (Турківський район Львівської області – Підкарпатське воєводство) і "Боберка – Смольник" (Львівська область – Підкарпатське воєводство), а також один перехід на Волині: "Адамчуки – Збереже" (Шацький район Волинської області – Люблінське воєводство).

"Ми зробимо все можливе, щоб ми цю амбітну програму змогли чимшвидше реалізувати. І я впевнений, це налагодить це більші і кращі відносини між Україною і Польщею", – додав голова Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше Україна і Польща домовились спільно будувати автомагістраль Via Carpatia.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна