Парубій просить фракції підписати "Акт безпеки і відповідальності"

Голова Верховної Андрій Парубій закликає лідерів фракцій підписати "Акт безпеки і відповідальності", щоб не дестабілізувати Україну
Depo.Влада
14 листопада 2016 12:58
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на погоджувальній раді Верховної Ради, передає Depo.ua.

"Нашу воюючу державу намагаються знищити зсередини. Це все не є якісь фантазії. Ви подивіться на наших найближчих сусідів – на Молдову, де вчора здобув перемогу проросійський кандидат. Яке його перше звернення? Дочасні вибори", – сказав Парубій.

"І я хочу зараз публічно звернутися з тією пропозицію, з якою я звертався на нашій нараді з європарламентаріями: ті політичні сили, які є в Україні державницького характеру – не залежно від того, чи вони знаходяться в коаліції, чи в опозиції – повинні продемонструвати і суспільству, і нашим зовнішнім партнерам, що, незважаючи на наші розбіжності, які є чи в питаннях економічних ,чи в питаннях соціальних – але в деяких питаннях, зокрема в таких, як безпека, ми маємо одну позицію і будемо стояти плече до плеча", – заявив він.

"Акт безпеки і відповідальності – це той документ, який, я переконаний, повинні підписати голови фракцій парламенту як угоду між коаліцією й опозицією, що попри наші розбіжності в тактичних питаннях у стратегії ми залишаємося єдиними, ми стоїмо плече до плеча. В питанні безпеки міліарної держави, в питанні безпеки інформаційної, безпеки економічної, безпеки енергетичної, безпеки гуманітарної", – переконаний Парубій.

За його словами, парламентарі "повинні цей знак дати суспільству, щоб у нас не повторився цей сценарій, який Путін – ми бачимо – використовує у державах навколо нас" і "щоб ми не дали жодного шансу всім тим, хто хоче повернути Україну назад – незалежно від того, як вони себе називають, які вони мають політичні прапори"..

"Я дуже прошу це питання обговорити на своїх фракціях. Ви маєте цей документ. Я вас дуже прошу, щоб ми у найближчий період змогли вийти на рішення, яке би зупинило ці дестабілізуючі процеси, які намагаються просто маховиком розкрутити в нашій державі", – сказав Парубій.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада