Парубій про візит Путіна в Крим: Гітлер теж любив їздити на окуповані території

Багатьма своїми вчинками російський президент Володимир Путін копіює нацистського диктатора Адольфа Гітлера
Depo.Влада
20 серпня 2015 11:49
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій в ефірі "5 каналу", коментуючи поїздку Путіна до окупованого Криму, передає depo.ua.

"Перше, я хочу сказати про сам приїзд Путіна в Крим. Він є таким дуже демонстраційним. Я пригадую як історик, що такі речі дуже любив Гітлер, коли він приїжджав на окуповані території, щоб продемонструвати силу армії рейху, нацистської Німеччини. І за дуже багатьма ознаками таке враження, що його радники просто копіюють дії, які любив Гітлер", - сказав Парубій.

"Те саме сьогодні робить і Путін, приїжджаючи в Крим, щоб продемонструвати чи то силу російської армії, чи то незворотність процесів, які є в Криму. Але разом з тим у нас є дуже чіткі дані з приводу надзвичайно важкої економічної ситуації у Криму. Інформація про те, що заборгованість по заробітній платі є просто величезною, що йдуть скорочення і зменшення заробітних плат. І звичайно, це викликає величезне невдоволення рядових людей, навіть тих, які, можливо, вірили, що з приходом Росії впаде з неба "манна небесна" і вони будуть жити, як у раю", - відзначив нардеп. 

Більше новин політики читайте у рубриці "Влада.depo.ua".