Парубій пояснив, навіщо потрібна блокада Донбассу

Закон про блокаду окупованого Донбасу буде спрямований на боротьбу з контрабандою
Depo.Влада
8 червня 2015 05:26
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "Подробиць тижня" розповів перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій, передає depo.ua.

"Найбільший удар буде по контрабандистах, які торгують. Будь-який чиновник свій розсуд може вирішувати, який вантаж пускати. Звідси велика корупція. Поки не буде закону, коли не чиновник буде вирішувати, а закон, ситуація не стане кращою", - прокоментував Парубій.

За словами депутата, закон не торкнеться звичайних українців, які виявилися заручниками війни.

"Коли кажуть "блокада" - це звучить страшно. Але це найменше стосуватиметься простих людей. Закон для того, щоб через посередників не купували перепустки", - сказав він.

Нагадаємо, голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко напередодні закликав заборонити переміщення товарів на окуповану бойовиками територію Донецької області.

Президент України Петро Порошенко на прес-конференції з нагоди щорічного послання Верховній Раді пояснив необхідність жорстких заходів на лінії розмежування необхідністю боротьби з корупцією, контрабандою, провозом наркотиків і зброї, а головне - відсутністю контролю на донецько-луганській ділянці державного кордону України з Росією: "Хочете, щоб тут був знятий кордон - дайте встановити кордон там", - сказав він.