Кремлівські "хрестоходи" готують провокації у Києві, - Парубій

Російські спецслужби стягують до Києва провокаторів, маскуючи їх під учасників мирної хресної ходи

Про це під час Погоджувальної ради  заявив спікер парламенту Андрій Парубій, передає depo.ua.

"Кремль всіма силами намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, на фронті, на міжнародній арені. Також ворог розробляє плани дестабілізації ситуації в середині країни через створення штучної кризи, заворушення на вулицях. Ми з вами стаємо свідками того, як одна з релігійних організацій, яка має свій духовний центр в країні-агресорі мобілізує велику кількість своїх вірян та стягує їх до Києва на 26 липня, називаючи це мирною хресною ходою", - сказав спікер Ради.

"За нашою інформацією Кремль вже підготував сценарій провокацій на 26 липня. До Києва, окрім дійсно мирних віруючих вірян, стягуються провокатори із забороненою активістською символікою і символікою країни-агресора. Ми це вже побачили в окремих містах нашої країни", -  зазначив Парубій.

За його словами, також стягуються послідовники проросійських "так званих казаческих організацій та молодики спортивної статури, які раніше були помічені у рейдерських атаках і провокаціях із захопленням храмів, громади яких добровільно хотіли змінити юрисдикцію і приналежність свого храму".

У з`язку з цим, вын закликав керівництво МВС і СБУ провести профілактичні бесіди з ініціаторами тих дестабілізаторів, щоб уникнути будь-яких провокацій.

Нагадаємо, 10 липня у Харкові за організації Харківської єпархії УПЦ МП пройшла "хресна хода за мир". Учасники "ходи" йшли з Георгіївськими стрічками і прапорами Російської імперії.

Читайте також: Чим скінчиться "хрестовий похід" кремлівського Онуфрія на Київ