Кремлівські "хрестоходи" готують провокації у Києві, - Парубій

Російські спецслужби стягують до Києва провокаторів, маскуючи їх під учасників мирної хресної ходи
Depo.Влада
11 липня 2016 11:43
ФОТО: depo.ua

Про це під час Погоджувальної ради  заявив спікер парламенту Андрій Парубій, передає depo.ua.

"Кремль всіма силами намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, на фронті, на міжнародній арені. Також ворог розробляє плани дестабілізації ситуації в середині країни через створення штучної кризи, заворушення на вулицях. Ми з вами стаємо свідками того, як одна з релігійних організацій, яка має свій духовний центр в країні-агресорі мобілізує велику кількість своїх вірян та стягує їх до Києва на 26 липня, називаючи це мирною хресною ходою", - сказав спікер Ради.

"За нашою інформацією Кремль вже підготував сценарій провокацій на 26 липня. До Києва, окрім дійсно мирних віруючих вірян, стягуються провокатори із забороненою активістською символікою і символікою країни-агресора. Ми це вже побачили в окремих містах нашої країни", -  зазначив Парубій.

За його словами, також стягуються послідовники проросійських "так званих казаческих організацій та молодики спортивної статури, які раніше були помічені у рейдерських атаках і провокаціях із захопленням храмів, громади яких добровільно хотіли змінити юрисдикцію і приналежність свого храму".

У з`язку з цим, вын закликав керівництво МВС і СБУ провести профілактичні бесіди з ініціаторами тих дестабілізаторів, щоб уникнути будь-яких провокацій.

Нагадаємо, 10 липня у Харкові за організації Харківської єпархії УПЦ МП пройшла "хресна хода за мир". Учасники "ходи" йшли з Георгіївськими стрічками і прапорами Російської імперії.

Читайте також: Чим скінчиться "хрестовий похід" кремлівського Онуфрія на Київ