ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Парубій після відставки Соболєва: Що з нами трапилося, колеги!

Голова Верховної Ради України вважає послабленням парламенту відставку з посади голови Комітету з питань протидії корупції Єгора Соболєва, хоча сам голосував за це

Depo.Влада
7 грудня 2017 17:01
ФОТО: depo.ua

Таку думку він висловив після голосування за відставку Соболєва, передає Depo.ua.

"Я сьогодні проголосував, як просив комітет (за звільнення Соболєва, - ред.). Але ми стояли плече до плеча на Майдані. Але це рішення не зробило парламент сильнішим. Що з нами трапилося за ці 4 роки, колеги? Але ще два роки перед нами важкої роботи", - зазначив Парубій.

Він закликав відкинути всі конфлікти і подякувати Єгору Соболєву "ту роботу, яка була проведена ним за ці роки".

Нагадаємо, що Рада сьогодні звільнила Соболєва 253 голосами.

Відставку ініціювали відставку 10 нардепів з різних фракцій.

"У Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції лише на сьомій сесії Верховної Ради України VIII скликання понад три поспіль засідання не відбулися, зокрема 3, 8, 15 та 22 листопада 2017 року через порушення Регламенту Верховної Ради України та Закону України "Про комітети Верховної Ради України" головуючим на засіданнях Є. Соболєвим, який обіймає посаду голови цього комітету. Мають місце інші численні порушення Є. Соболєвим обов'язків голови комітету, якими він наділений відповідно до Закону України "Про комітети Верховної Ради України", - йдеться у пояснювальній записці до постанови.

При цьому Соболєв залишиться членом антикорупційного комітету. Він вважає таке рішення визнанням своєї ефективної антикорупційної роботи.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада