Парубій підтримує продовження мораторію на продаж землі

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій виступає за продовження мораторію на продаж землі
Depo.Влада
4 жовтня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з представниками аграрної галузі обговорювалося питання про продовження мораторію на продаж землі, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу парламенту.

"Мораторій на продаж землі має бути продовжений, і разом з тим мають бути одночасно ухвалені законодавчі акти, які б регулювали цю сферу", - зауважив Парубій.

Разом з тим спікер наголосив, що політичне позиціювання проблемних питань не сприятиме їхньому розв’язанню. "Допоможуть тільки системні рішення", - сказав він. 

Голова парламенту запросив представників аграрної галузі взяти участь у роботі Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, щоб детально обговорити проблемні питання та вийти на конкретний результат. Спікер переконаний, що "є всі шанси вийти найближчим часом на системне рішення". 

Парубій поінформував, що "зараз йде дискусія на рівні голів фракцій з тим, аби вийти на одне системне узгоджене рішення, яке матиме на меті як продовження мораторію, так і водночас перелік тих законодавчих актів, які Верховна Рада України має прийняти для впорядкування ринку землі". 

"Упевнений, що по тих позиціях, які не передбачають політичних спекуляцій, а передбачають системний грунтовний підхід, ми вийдемо на системний документ з приводу продовження мораторію", - сказав голова парламенту. 

Він також повідомив про впровадження "єдиного аграрного дня у парламенті для системного розгляду необхідних питань у цій сфері".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада