Парубій підтримує підвищення зарплат нардепам

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підтримує рішення попереднього спікера Володимира Гройсмана підвищити депутатам заробітну плату і не має наміру його скасовувати
Depo.Влада
16 травня 2016 11:13
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Українським Новинам", передає depo.ua.

"Якби це не було останнім рішенням Володимира Борисовича Гройсмана, це було б першим рішенням Андрія Володимировича Парубія... Я не тільки не збираюся скасовувати рішення Володимира Гройсмана, я його підтримую. Я йому говорив, що розумію, наскільки це складне рішення і можу це зробити сам. Але Володимир Борисович себе завжди вів як людина командна. Він сказав, що це його зобов'язання і поставив свій підпис. І це робить честь прем'єр-міністру", - сказав він.

Парубій пояснив, що одним з головних застережень європейських експертів з боротьби з корупцією є забезпечення чиновникам гідної зарплати паралельно з введенням каральних заходів, тому він вважає популізмом оголошення про боротьбу з корупцією при відсутності гідних зарплат для чиновників.

Нагадаємо, апарат Верховної Ради підтвердив, що з 15 квітня депутатам підвищена заробітна плата з 6 109 гривень до 17 425 гривень.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада