Парубій на зустрічі з нідерладськими парламентарями перейнявся оптимізмом щодо асоціації

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сподівається на противники асоціації між Україною і Євросоюзом у Нідерландах змінять свою думку
Depo.Влада
15 червня 2016 11:51
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив після зустрічі з президентом Верхньої палати парламенту Нідерландів Анке Брукерс-Кноль, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Я переконаний, що після відвідин України, після кращого розуміння наших сьогоднішніх реалій та великого прагнення українців до вільного світу навіть позиція скептиків буде змінена на користь України", - заявив Парубій.

Він додав, що сьогоднішній візит президента сенату парламенту Нідерландів до України відбувся вперше за всю історію двосторонніх відносин між країнами.

За словами Парубія, на зустрічі з Брукерс-Кноль обговорювалися також питання співпраці між Україною та Нідерландами, розслідування катастрофи літака MH-17.

Нагадаємо, що на консультативному референдумі у Нідерландах 6 квітня проти Угоди про асоціацію України з Євросоюзом проголосували 61% голландців, які прийшли на дільниці.

Однак 3 червня президент Петро Порошенко заявив, що Нідерланди незабаром можуть запропонувати алгоритм, що дозволить завершити ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада