Парубій: На наступному тижні коаліція обговорить внутрішні протиріччя

Коаліція Верховної Ради наступного тижня за участю Президента України Петра Порошенка обговорить внутрішні протиріччя та виставить систему прерогатив на найближчий час
Depo.Влада
3 липня 2015 21:45
ФОТО: depo.ua

Про це заявив перший віце-спікер Верховної Ради України Андрій Парубій у ефірі "5 каналу", передає depo.ua.

"Відбувається непростий діалог. І цей діалог стає все більш складнішим,
чим ближче місцеві вибори. Я хочу сказати, що місцеві вибори нав'язують
атмосферу, коли інтереси партії,свого позиціонування та свого рейтингу
інколи починають домінувати над інтересами держави", - заявив Парубій.

Він сказав, що інколи доводиться нагадувати колегам по коаліції, що треба працювати на інтереси країни, а не на інтереси партії.

"Складно,але я дуже розраховую, я сподіваюся, що ми зможемо вийти з цієї
кризової ситуації. Тому з наступного тижня ми будемо проводити наради
наші не просто по формуванню порядку денного, а щоб сісти і глибинно
розібратися в тих протиріччях, які є в нас всередині коаліції, виставити
систему прерогатив, і я дуже розраховую, що наступного не пленарного тижня ми зможемо максимально проговорити - можливо треба буде провести збори коаліції за участю Президента, щоб відверто і чесно проговорити
протиріччя, які є. Я вірю, що ми пройдемо цей етап. і відчуття державності і патріотизму стане вищім, ніж патріотизм партій", - сказав Парубій.

Нагадаємо, учора Верховна Рада 229 голосами схвалила в остаточному третьому читанні законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання.

Перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише.

Національний банк України рішуче наполягає на відхиленні даного законопроектумотивуючи це збитками від реструктуризації валютних кредитів у 100 млрд грн.

Потенційні втрати банківської системи у разі набуття законопроектом щодо реструктуризації валютних кредитів чинності складуть 95 мільярдів гривень,про що заявила міністр фінансів Наталія Яресько. 

 Документ передбачає, що реструктуризації підлягають усі споживчі кредити, отримані для придбання будь-якого майна, без обмеження суми заборгованості. Заборгованість за споживчим кредитом конвертується за офіційним курсом НБУ на дату укладення кредитного договору. Курсова різниця списується банками.

Сьогодні деякі народні депутати почали відкликати голоси за цей закон. 

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Читайте також: Скандальний кредитний закон не вийде зі стін Ради