Парубій каже, що Україна виконала всі вимоги ЄС по запровадженню безвізу

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що український парламент та українська влада виконали всі вимоги ЄС щодо запровадження безвізу
Depo.Влада
20 вересня 2016 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час засідання парламентського комітету Україна - ЄС, передає depo.ua

"Ми в пртул підійшли до імплементації цього рішення і хочу сказати, що український парламент, українська влада виконала усі вимоги, які стояли перед україною для забезпечення безвізового режиму. Хочу наголосити на одній важливій речі, для українців питання безвізового режиму має не тільки практичне, має надзвичайно важливе символічне значення для відчуття солідарності з нашими друзями з ЄС і відчуття себе вільними людьми",- сказав Парубій. 

За його словами, сьогодні є технічні труднощі і питання України в певній мірі стало заручником іншого питання, яке стоїть на порядку денному Європарламенту.

"Ми розраховуємо, що дане питання найближчим часом буде вирішено. 29 вересня на профільному комітеті і дуже розраховуємо, що в перші тижні жовтня на засідання європейського парламенту дане питання буде винесене на порядок денний і у мене немає жодних сумніві, що воно знайде підтримку у більшості депутатів ЄС",- додав Парубій.

Нагадаємо, що 29 вересня Комітет Європарламенту у закордонних справах розгляне питання надання безвізового режиму з Україною, після чого це питання потрапить на розгляд Європарламенту.

Крім того, 11 жовтня питання надання Україні безвізового режиму мають розглянути на засіданні Ради з питань юстиції та внутрішніх справ Євросоюзу.

ближчі тижні жовтня 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада