Парубій каже, що не дозволяв Лещенку їхати у відрядження

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляє, що не підписував народному депутату від БПП Сергію Лещенку дозвіл на відрядження
Depo.Влада
7 вересня 2016 19:38
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав у коментарі журналістам, відповідаючи на запитання, чи він підписував Лещенку заяву на відрядження до Тбілісі.

"Я не підписував, оскільки дав розпорядження, що будь-які відрядження, окрім делегатів ПАРЄ й окрім офіційних відряджень в ПАРЄ, мною як головою Верховної Ради підписуватись не будуть", - сказав спікер.

Він наголосив, що ця норма стосується усіх депутатів.

"Під час пленарних засідань депутати мають бути в залі, депутати мають голосувати. Це вони обіцяли своїм виборцям йдучи на вибори", - підкреслив голова ВР.

Він додав, що депутати мають достатньо часу на закордонні відрядження в період між пленарними засіданнями.

"Як і всі інші заяви, цю заяву я не підписав і не дав дозволу для проведення офіційного відрядження", - наголосив він.

На уточнювальне запитання, чи подавав Лещенко таку заяву, Парубій зазначив: "Наскільки мені відомо так, вона була подана в Апарат, як і багато інших заяв".

Нагадаємо, Лещенко заявив, що поїхав у Тбілісі, взявши один день відпустки за власний рахунок.

6 вересня блогер Андрій Дзиндзя поширив інформацію, що нардеп Сергій Лещенко, відомий своєю боротьбою з корупцією, купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 млн грн.

Сам Лещенко пояснив, що половину грошей він позичив у засновника "Української правди" Олени Притули. Крім того, гроші на купівлю квартири дала його дівчина.

7 вересня у Регламентному комітеті Верховної Ради  заявили, що планують звернутися до Національного антикорупційного бюро щодо купівлі нової квартири Лещенком.

Голова САП Назар Холодницький доручив НАБУ перевірити інформацію щодо законності придбання народним депутатом України Сергієм Лещенком квартири в столиці.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада