Парубій ініціював блокування виплат за роботу втікача Онищенка

Голова Верховної Ради Андрій Парубій ініціював блокування грошових виплат на депутатські повноваження депутату-втікачу Олександру Онищенку
Depo.Влада
27 листопада 2016 23:42
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, таку інформацію спікер надав на публічне звернення керівника відділу з протидії корупції Центру "Ейдос" Гліба Канєвського, повідомив Канєвський у своєму блозі на "Українській правді".

2 листопада за дорученням Парубія регламентний комітет парламенту розглянув ситуацію з виплатами Онищенку і прийняв рішення рекомендувати апарату ВРУ "не проводити народному депутату України Онищенку О. Р. виплату коштів для відшкодування витрат на виконання ним депутатських повноважень до надання документів, що підтверджують наявність поважних причин, з яких він не виконував свої депутатські повноваження".

Парубій також наголошує на тому, що енергетичний комітет парламенту та управління справами ВРУ з 5 липня 2016 року припинили внесення відміток щодо присутності Онищенка до табеля обліку робочого часу. Відтак, з того часу заробітна плата втікачу не виплачувалася.

Канєвський зазначає, що протягом літа цього року Онищенку виплачено з бюджету 52 275 гривень саме на виконання депутатських повноважень, хоча з липня Онищенко переховується за кордоном.

Нагадаємо, що Онищенка і ще 20 осіб підозрюють у махінаціях з газом держкомпанії "Укгазвидобування", який отримували за угодою про спільну діяльність.

24 жовтня Онищенко заявив, що в останні два роки фінансував тільки президента України Петра Порошенка. Однак в Адміністрації президента спростували цю заяву. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада