Парубій і Брок закликали проголосувати за безвіз із Україною до річниці Євромайдану

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та голова комітету у закордонних справах Європейського парламенту Ельмар Брок закликали євродепутатів проголосувати за безвізовий режим з Україною до річниці Євромайдану
Depo.Влада
29 жовтня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua

 Про це передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Верховної Ради.

"Ельмар Брок та Андрій Парубій разом закликали Європейський Союз знайти рішення та завершити процес лібералізації візового режиму до річниці подій Євромайдану 21 листопада 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Таке рішення політиками було прийняте у ході зустрічі у рамках конференції "Діалог Жана Моне" щодо реформування Верховної Ради України.

Зокрема, Парубій мотивував, що річниця подій Євромайдану буде важливою символічною датою для завершення лібералізації візового режиму, адже саме під гаслом євроінтеграції українці виходили на Майдан.

Брок у свою чергу пояснив, що затримка у завершенні лібералізації візового режиму була внутрішньою інституційною проблемою Європейського Союзу і не стосувалася змістовних питань лібералізації візового режиму.

Окрім цього Парубій передав Броку заяву, підписану головою та представниками більшості фракцій Верховної Ради України щодо завершення процесу лібералізації візового режиму до річниці подій Євромайдану.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада