Парубій - Бойкові: Підстав для дострокових виборів нема

Голова Верховної Ради Андрій Парубій не бачить підстав для розпуску парламенту і вважає подібний сценарій нав’язаним ззовні
Depo.Влада
11 липня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на засіданні погоджувальної ради, коментуючи заяву лідера Опоблоку Юрія Бойка про те, що депутати фракції готові скласти мандати задля оголошення дострокових виборів Ради, передає depo.ua.

Парубій переконує, що парламент працює, ухвалюються важливі рішення, зокрема, про амністію та про сили спецоперацій, а також закони для продовження співпраці з МВФ та розблокування роботи Ради Нацбанку.

На думку голови ВР, після "історичних рішень парламенту" щодо боротьби з корупцією, посилення української армії "активізувалася розмова про дочасні вибори".

Він вважає, що тема дочасних виборів спрямована на те, щоб “зупинити країну на шляху реформ, щоб зупинити країну під час війни”.

"Мені видається, що це не український сценарій. Це сценарій, який намагаються ззовні накинути Україні", -  зазначив він.

Нагадаємо, раніше лідер Опоблоку Юрій Бойко заявив, що депутати фракції можуть скласти депутатські мандати з метою розпуску Верховної Ради і оголошення дострокових виборів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада