Партія Тимошенко витратила більше за всіх на вибори

Партія ВО «Батьківщина» витратила на кампанію з виборів Верховної Ради більше, ніж усі інші партії, які пройшли до ВР, - понад 109 млн гривень
Depo.Влада
25 листопада 2014 17:24
ФОТО: depo.ua
Партія Тимошенко витратила більше за всіх на вибори
Партія Тимошенко витратила більше за всіх на вибори

Про це йдеться в затвердженому Центральною виборчою комісією фінансовому звіті партії про використання коштів виборчого фонду, передає ДеПо з посиланням на «Українські новини».

Фонд політичної сили склав 109, 4 млн гривень, з яких 107, 4 млн гривень - власні кошти партії, а 2 млн гривень - добровільні внески громадян.

На використання ЗМІ партією було витрачено 99 млн гривень (96, 3 млн гривень - на оплату ефірного часу на телебаченні і 3,1 млн гривень - на радіо).

На виготовлення друкованих агітаційних матеріалів «Батьківщина» витратила 3,3 млн гривень.

На рахунку виборчого фонду партії коштів не залишилося.

Партія «Народний Фронт» витратила на кампанію з виборів депутатів Верховної Ради 93, 6 млн гривень.

Фонд політсили склав 93, 6 млн гривень, з яких майже 92, 3 млн гривень - власні кошти партії, а 1,3 млн гривень - добровільні внески громадян.

На використання ЗМІ політична сила витратила майже 76 млн гривень (71,7 млн гривень - на оплату ефірного часу на телебаченні, 4,3 млн гривень - на радіо, 15,5 тис. гривень - на розміщення агітаційних матеріалів у друкованих ЗМІ).

На виготовлення друкованих агітаційних матеріалів НФ витратив 3,7 млн гривень, а на інші витрати (у тому числі на розміщення агітаційних матеріалів на носіях зовнішньої реклами) - 7,4 млн гривень.

На рахунку виборчого фонду партії залишилося 13,5 тис. гривень.

Партія «Блок Петра Порошенка» витратила на кампанію з виборів депутатів Верховної Ради 97, 3 млн гривень.

Фонд політичної сили склав 97, 4 млн гривень і складався виключно з особистих коштів партії.

Найбільше було витрачено коштів на використання ЗМІ - 86 млн гривень (81,2 млн гривень - на оплату ефірного часу на телебаченні, 5 млн гривень - на радіо).

На виготовлення друкованих агітаційних матеріалів БПП витратив 1,9 млн гривень, а на оренду або виготовлення рекламних щитів - 7,8 млн гривень.

На рахунку виборчого фонду партії залишилося 2,2 тис. гривень.

Радикальна партія Олега Ляшка витратила на кампанію з виборів депутатів Верховної Ради 73,2 млн гривень.

Фонд Радикальної партії склав 73, 3 млн гривень, з яких майже 69, 9 млн гривень - власні кошти партії, а 3,4 млн гривень - добровільні внески громадян.

Майже всі ці кошти були витрачені на використання ЗМІ - 72, 5 млн гривень (67, 4 млн гривень - на оплату ефірного часу на телебаченні, 5 млн гривень - на радіо, 31,3 тис. гривень - на розміщення агітаційних матеріалів у друкованих ЗМІ ).

Інші витрати партії, у тому числі розміщення агітаційних матеріалів на носіях зовнішньої реклами, склали 0,4 млн гривень.

На рахунку виборчого фонду партії залишилося 32,8 тис. гривень.

Як повідомляв ДеПо, партія «Опозиційний блок» витратила на кампанію з виборів Верховної Ради 106, 4 млн гривень.