Партія Тігіпка «Сильна Україна» вимагає припинити агресивну кампанію проти неї

«Сильна Україна» не має наміру залишати без уваги факти масових правопорушень проти кандидатів і прихильників партії
Depo.Влада
16 жовтня 2014 17:19
ФОТО: depo.ua
Партія Тігіпка «Сильна Україна» вимагає припинити агресивну кампанію проти неї
Партія Тігіпка «Сильна Україна» вимагає припинити агресивну кампанію проти неї

Про це повідомляють «Українські новини».

Ми надали до Центрвиборчкому низку доказів про те, що:

1. Правоохоронці не реагують належним чином на напади, побиття та викрадення активістів «Сильної України» в Херсоні, Сумах, Чернівцях, Миколаєві, Ізмаїлі, не розслідують ці злочини і не запобігають їм. У Херсоні екстремісти в балаклавах напали на прихильників партії в присутності і при повній бездіяльності місцевої міліції.

2. Почастішали випадки знищення зовнішньої реклами партії. Так, в одній тільки Одесі в ніч на 13 жовтня пошкоджено більше ста біл-бордів.

3. У низці міст України поширєються незаконна, підпільно надрукована агітпродукція, в якій поширюються наклепницькі, неправдиві відомості про кандидатів «Сильної України» та її лідера Сергія Тігіпка.

Ми переконані, що брехлива і агресивна кампанія проти нашої партії і її лідера пов'язана з тим, що саме «Сильна Україна», згідно з численними соціологічними опитуваннями, є єдиною опозиційною партією, яка пройде прохідний бар'єр і буде представлена в парламенті.

Тому наша партія піддається надзвичайному тиску при повному потуранні влади, що фактично є підтримкою злочинних дій і сприяє поширенню в суспільстві атмосфери безкарності та беззаконня.

В умовах, коли людей б'ють і принижують через їхні політичні погляди, говорити про демократію та європейські цінності не доводиться.

Тому ми знову і знову будемо вимагати від влади забезпечити дотримання громадянських прав і свобод не на словах, а на ділі. Це потрібно не нашій партії, це потрібно всій Україні.

Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» висловлює сподівання, що органи центральної влади, які декларують прихильність до принципів демократії та європейських правових норм, зможуть вжити належних заходів для припинення використання «чорних виборчих технологій» у кампанії з дострокових виборів до ВР.