Партія Ляшка побачила в Порошенку "реінкарнацію Януковича"

Радикальна партія України закликала патріотичні сили об’єднатися проти "злочинного режиму Порошенка"
Depo.Влада
18 вересня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua

Текст відповідної резолюції, ухваленої на екстреному з'їзді політсили, зачитав її лідер Олег Ляшко у залі суду над однопартійцем, нардепом Ігорем Мосійчуком, який затриманий за звинуваченням у хабарництві, передає depo.ua.

"Ми заявляємо, що в країні відбувається розгортання політичних репресій з боку Президента Порошенка і прискорений рух влади до авторитарного режиму і знищення парламентаризму. Такий розвиток подій є закономірним результатом антиукраїнської зради у верхівці української влади, що проявилася, зокрема, у стінах Верховної Ради України 31 серпня 2015 року під час голосування змін до Конституції", - заявив Ляшко, цитуючи документ.

"Радикали" назвали "судом Лінча" і "цинічним судилищем" затримання у Раді Мосійчука.

"Фракція Радикальної партії безумовно категорично засуджує корупцію, хабарництво та злочинну діяльність високопосадовців, кого б це не стосувалося. І якщо наш колега по фракції Ігор Мосійчук дійсно здійснив злочин, він має понести за це передбачену законом відповідальність. Однак, якщо правда дійсно на боці Порошенка, Шокіна і Гройсмана і влада має неспростовні докази, а не здійснює цинічну провокацію та грубу фальсифікацію для дискредитації політичних опонентів, то чому вона діє у такий зухвалий протизаконний антиконституційний спосіб? Чому нехтує азами верховенства права та демократичної процедури?", - сказав Ляшко.

"Радикали" заявляють, що "режим Порошенка", що "став реінкарнацією режиму Януковича" начебто переслідує низку далекосяжних цілей: дискредитувати патріотичні сили та переключити увагу суспільства "з реальних фактів масштабної корупції, розкрадання державних коштів" з боку "олігархічного клану Порошенка".
Також Радикальна парія звинуватила владу у руйнуванні парламенту в Україні.

"Відбувається формування і наступ контрреволюції на чолі з Порошенком, який примазався до Майдану та Революції Гідності, ошукав українських виборців і нині очолює повзучий державний переворот. Від підкупу, шантажу, залякування і погроз політичним опонентам режим Порошенка перейшов до політичних переслідувань. Водночас, це знаменує агонію режиму Порошенка, оскільки він втратив відчуття реальності", - заявив Ляшко.

Радикальна партіє звернулася демократичних політичних сил із закликом "об'єднати зусилля на захист основоположних прав людини, демократії, Конституції України".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.