Партія Гриценка відрядила його у президенти (ВІДЕО)

На з'їзді партії "Громадянська позиція", який пройшов 11 січня, було ухвалено рішення  про висунення Анатолія Гриценка кандидатом на чергових виборах президента України

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу партії.

Зазначається, що на з'їзді були присутні 265 делегатів та більше 70 запрошених осіб. За даними прес-служби за висунення Гриценка кандидатом на президентських виборах проголосували всі присутні делегати.

Коментуючи це рішення, Гриценко заявив, що знає, як підняти країну та армію.

"Я не підпишу жодного популістського закону та міжнародної угоди, яка суперечить інтересам країни. Мені достатньо одного президентського терміну, щоб закласти фундамент", - сказав він.

Також у разі перемоги на виборах Гриценко обіцяє "обрубувати руки" за корупцію та кумівство. "Я вам гарантую, що в президента України не буде офшорів, власності за кордоном, я гарантую, що піраміда корупції перетвориться у трапецію в перший день мого вступу на посаду президента", - заявив кандидат у президенти.

Нагадаємо, сьогодні, 11 січня, СБУ викликала на допит лідера партії "Громадянська позиція" і кандидата в президенти України Анатолія Гриценка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна