Партії Садового і Тимошенко не хочуть йти працювати в новий Кабмін

Депутати від партій «Самопоміч» та ВО «Батьківщина» не будуть делегувати кандидатури до нового Кабінету міністрів України
Depo.Влада
21 листопада 2014 14:05
ФОТО: depo.ua
Партії Садового і Тимошенко не хочуть йти працювати в новий Кабмін
Партії Садового і Тимошенко не хочуть йти працювати в новий Кабмін

Про це заявили представники обох партій після підписання коаліційної угоди, передає ДеПо з посиланням на РБК-Україна.

«Самопоміч» офіційно заявляє про позицію щодо формування нового Кабміну: ті депутати, які отримали місця в парламенті, вони не будуть делеговані до нового Кабміну», - заявила представник партії «Самопоміч» Оксана Сироїд.

Вона також пообіцяла, що текст угоди про створення коаліції буде оприлюднено на сайтах політсил.

В свою чергу, як повідомив один з лідерів ВО «Батьківщина» Андрій Кожем'якін, в його політсилі кандидатури на посади міністрів також не обговорювалися.

«Ми заявляємо, що на даний момент кандидатури на міністрів не обговорювалися. Жодне кадрове або персональне питання в угоді не прописане. І взагалі, нам, партії «Батьківщина», це не цікаво. У нас немає на сьогодні пропозицій. Ми підкреслюємо, що ми не ставимо ніяких кадрових питань. Це стосується уряду і керівництва парламенту. Жодної пропозиції», - заявив Кожем'якін.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав колег з коаліції подати своїх кандидатів до складу майбутнього Кабміну якнайшвидше, щоб сформувати новий уряд протягом 10 днів.