ПАРЄ розгляне дві резолюції щодо агресії проти України, - МЗС

Парламентська Асамблея Ради Європи в рамках чотирьохденної сесії, яка розпочалася сьогодні, розгляне дві резолюції по агресії проти України
Depo.Влада
10 жовтня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" повідомила речниця МЗС Мар’яна Беца, передає  Depo.ua.

"Одна з них щодо прав людини на непідконтрольних територіях. Друга, політичні наслідки конфлікту в Україні. Надзвичайно важливо, щоб вони були ухвалені", - сказала Беца.

Вона також повідомила, що Україна розчарована закликом президента ПАРЄ Педро Аграмунта до повернення російської делегації.

"Ми взяли до уваги заяву президента ПАРЄ. Звичайно, прикро, що такі заяви лунають в контексті того, що Росія є державою-агресором, державою, яка незаконно окупувала частину території України, яка продовжує збройну агресію на сході України, всупереч міжнародного права, порушуючи статут ООН й самі цілі, принципи і норми Ради Європи, норми й принципи ОБСЄ. На наш погляд, повернення Росії у будь-яких форматах без виправлення своїх порушень, без відновлення територіальної цілісності України, деокупації Криму, виведення своїх військ, припинення агресії на Донбасі просто неможливе. Важливо, щоб цінності Ради Європи були збережені, й усіх міжнародних організацій", - заявила речниця МЗС.

Нагадаємо, 10 жовтня у французькому Страсбурзі стартувала осіння сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Окрім іншого, будуть піднімати українське питання.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада